HUMPOLEC SETKÁNÍ MISTRŮ, MEMORIÁL PAVLA URBANA


cara

Humpolec Setkání mistrů a na startu 11 kartů. Počasí se moc nevydařilo, od pátečního večera pršelo. Tento podnik se jede v jiném formátu - jeden trénink, dvě rozjížďky a finále.

Trénink - 7.místo

1. rozjížďka - v první zatáčce se to trochu poťukalo a já odjížděl jako předposlední. Nakonec jsem to dotáhl na 5. místo

2. rozjížďka - to už bylo lepší, v cíli 4. místo

Do finále jsem šel z první řady jako čtvrtý. Na finálové jízdy začalo opět pršet. Po startu byla pěkná mela, jak to klouzalo, já jsem se dostal do hlubokého, zůstal tam a odjížděl jsem suverénně poslední. Zahájil jsem stíhací jízdu. Podařilo se mi dostat na páté místo a útočit na jezdce přede mnou. Víc už jsem ale za sedm kol nestihl. Skončil jsem tedy pátý.

Výsledek mě trochu mrzí, myslel jsem na víc. Přišlo mě podpořit hodně lidí od nás. Snad jsem diváky a mé fanoušky alespoň potěšil svými výkony a bylo nač koukat. Já jsem si ty jízdy určitě užil. Jsem hrozně rád, že se podařilo Mikimu Novému získat první pohár v kartcrossu (3. místo). Ještě jednou velká gratulace, brácho!

Děkuji pořadatelům, škoda jen toho počasí. Zakončením závodu byl společenský večer. Zde jsem se dozvěděl, že jsem byl v družstvu, které vyhrálo Putovní pohár.

Poslední závod se koná příští víkend v rakouském Hollabrunnu.

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: