KOSICE CUP HUMPOLEC


cara

V sobotu se v Humpolci jel závod Kosice cup. Potřebovali jsme vyzkoušet nový motor, tak jsme využili příležitosti a do Humpolce se přihlásili. Sešlo se nás 7 kartů. Kosice cup se jedou odlišným způsobem než "mistrák". Nejedou se měřené tréninky, postavení do rozjížděk se losuje. Finále se jede klasika jako na "republice".

Volný trénink - do něj jsem nenastoupil neb jsme objevili závadu, kterou se podařilo odstranit... ale byly to nervy... díky všem, kdo pomohli

1. rozjížďka - 2. řada - v cíli 2. místo

2. rozjížďka - 3. řada - v cíli 2. místo

3. rozjížďka - 1. řada - v cíli 1. místo

Po rozjížďkách mi patřilo první místo. Těšil jsem se na finále, že si to férově všichni rozdáme na trati. Bohužel jsem se mýlil. Hned po startu jsem dostal nesmyslnou ránu od Jakuba Rezka, který, jak to vypadá, se "potatil".  Naštěstí jsem to ustál a odjížděl jako třetí. Podařilo se mi předjet J. Rezka. Ondru Hartycha jsem už ale nedotáhl a skončil jsem tak na druhém místě.

Finále mě mrzelo. Jakub Rezek byl nakonec diskalifikován. Už se ale těším na Ondru Hartycha, který se příští rok vrací zpět do MASCOM CUPU.

Celkově jsem si závodní sobotu užil, vyšlo počasí, trať byla skvěle připravená. Formát jednodenního závodu se nám líbil. Byl to sice kvapík, ale vše se stíhalo.

My máme odzkoušeno, tak teď jen poslední připravy a v pátek hurá do Sedlčan.

 

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: