MASCOM CUP Dolní Bousov


cara

Dolní Bousov - vypsán jednodenní závod, přihlášeno přes 100 jezdců, z toho 19 kartů...

V noci zapršelo, trať byla ráno nesjízdná, do prvního měřeného tréninku nikdo nenastoupil. Do druhého jsme již nastoupit museli. Nájezd na start byl v takovém stavu, že karti nebyli schopni odjet... Nastoupila tedy konečně technika, která začala odstraňovat nánosy bahna. Ve druhém tréninku jsem zajel nejrychlejší čas.

V první rozjížďce se mi vydařil start a odjel jsem první. Bohužel jízda byla pro boudu zastavena. V opakované jízdě mi kart už tak pěkně neodjel a jel jsem druhý. Odrazil jsem gumu, ale díky náskoku, který jsem měl před jezdcem za mnou, jsem druhé místo uhájil.

Ve druhé rozjížďce jsem pokřtil nové lamináty a hodil hodně srandovní boudu. Díky za pomoc Tomášovi Svobodovi a spol. a také za zapůjčení sítě od Michala Pihávka. Do opakované jízdy jsem nastoupil a dojel jsem druhý.

Třetí rozjížďka byla "překvapivě" zrušená. Po odjetých rozjížďkách mi patřilo čtvrté místo.

V semifinále jsem opět odrazil gumu a byl jsem rád za třetí místo.

Do finále jsem šel z druhé řady. Neuvěřitelný start měl Benjamin Reiss. Třem jezdcům se ho podařilo předjet. Pak si to ale hlídal a vzhledem k jedné vyjeté stopě, ho nešlo předjet. Nakonec jsem to ale dal v posledním kole. Dojel jsem tedy na čtvrtém místě. Potom, co jsme za jediný den zažili, jsem za tento výsledek rád. Největší radost mi ale udělal můj "brácha" Tomík Svoboda, který si z Bousova odváží své první vítězství.

A kde se zase můžeme vidět? Už příští víkend mě čeká  GYMKHANA v Panenském Týnci, kde se jede večerní závod. Na to se už moc těším. Tak přijeďte kouknout, určitě to bude parádní show a podívaná. Ostatně tak jako vždy.

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: