MASCOM CUP Fuglau RX


cara

Fuglau - jedna z nejrozbitějších ale zároveň nejhezčích tratí, na kterých jsem kdy jel. I přes nepříznivou předpověď počasí se nás v Rakousku sešlo 12.

První trénink ještě hůř než obvykle. Ani nestojí za to se o něm zmiňovat - 10. místo...

Na druhý trénink jsme lehce upravili auto a hned z toho bylo šesté místo.

Do rozjížděk jsme šli ve dvou skupinách.

1. rozjížďka - po chybě ve druhé zatáčce jsem se propadl na páté místo. Snažil jsem se předjet rakouského jezdce před sebou, po jeho chybách se mi to  podařilo.

Počasí dostálo své předpovědi, celou noc sněžilo a trať byla místy namrzlá. Ráno před startem jsme pod vedením Natálky Švorcové absolvovali ranní zahřívací běh okolo depa.

2. rozjížďka - povedený start, udržovací jízda za Davídkem Bendou a druhé místo.

3. rozjížďka - start z mokré pozice na startu, ale i tak jsem dojel na třetím místě.

FINÁLE - jedno z nejlepších, které jsem kdy jel. Od startu až do cíle jsme tvrdě bojovali, předjížděli se a udělali neuvěřitelnou diváckou show. Strašně moc děkuju za krásný, čistý, tvrdý souboje, které jsme na trati předváděli! Cílem jsem projel na pátém místě.

Gratuluji Petrovi Doležalovi za první místo a Davidovi Bendovi za druhé.

Velké poděkování patří paní, která stála na startu a měla neuvěřitelnou trpělivost nám neustále odpovídat na naše otázky "kdy pojedou kárti?"...

Děkujeme pořatelům za uspořádání závodu. Natálce Švorcové, že se o nás starala v předstartovním prostoru, když nám byla zima na ruce a nosila nám její zázračné pytlíčky, co hřály. Hlavně děkuji taťkovi, že se o mě staral a vydržel to se mnou v tý hrozný zimě.

Doufám, že závodu v Humpolci, který se jede 23. - 24. dubna, bude počasí přát a my všichni si ho užijeme o trošku víc. Tímto Vás všechny zvu, přijďte se podívat a fandit, bude to stát za to!

 

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: