MASCOM CUP Hollabrunn


cara

Do rakouského Hollabrunnu zavítalo 13 kartů. Rosničky slibovaly krásné počasí, tak jsem se na moji oblíbenou trať těšil. Časový harmonogram byl kapku odlišný. V sobotu jsme měli volný trénink a to nejpodstatnější nás čekalo v neděli.

Byť byla neděle značka ideál, já jsem svůj den neměl. V tréninku jsem zajel až 7. nejrychlejší čas.

V první rozjížďce jsem od startu odjížděl jako čtvrtý. Cílem jsem projel druhý, když se mi podařilo v průběhu jízdy dva jezdce krásně předjet.

Ve druhé rozjížďce se mi povedl start na výbornou. Bohužel jsem nechal moc místa na vnitřku Matijovi Rakovcovi a ten mi to tam poslal. Předjeli mě ještě dva jezdci. Ale v posledním kole, v poslední zatáčce jsem předvedl pěkný předjížděcí manévr a dojel jsem třetí.

Ve třetí rozjížďce jsem si opět vyjel třetí příčku.

No a pak přišlo finále. Startoval jsem z druhé řady. Jak se mi podařil start ve druhé rozjížďce, tak jsem totálně prospal start finále... Odjížděl jsem na sedmém místě a tak jsem byl i odmávnut šachovnicovou vlajkou v cíli. Jízda byla sice zastavena pro boudu, ale protože byl odjet potřebný počet kol, jízda se již neopakovala.

V Hollabrunnu bylo krásně po všech stránkách. Rosničky fakt nekecaly, takže jsme se i opálili. Vše odsýpalo jako hodinky a domů jsme dorazili v rozumném čase. Děkujeme organizátorům závodu za skvělý víkend. Škoda, že jsem nepředvedl více, ale já se pro příště polepším... No každopádně se můžete přesvědčit již tento víkend v Sedlčanech, kde se jede poslední bodovaný závod. A podívaná to bude určitě parádní, přihlášeno je 22 kartů. Tak se na Vás budeme všichni těšit!

foto: Honzík Pilát, Otto Lehr, Gerhard Radl

 

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: