MASCOM CUP Hollabrunn


cara

Poslední závod sezony se každoročně jede v rakouském Hollabrunnu a letos tomu nebylo jinak. Sešlo se nás tu docela dost - 17 kousků. V sobotu jsme měli možnost vyzkoušet si trať a v neděli se jelo naostro - tréninky, rozjížďky, semifinále a finále. Trať v Hollabrunnu se mi moc líbí a patří k mým nejoblíbenějším.

Tréninky se jely za úplné mlhy, která by se dala krájet. Nic takového jsem doposud za svoji jezdeckou éru nezažil. Nakonec jsem dal čtvrtý nejrychlejší čas.

V první rozjížďce jsme s Pepčou Švorcem a Petrem Doležalem krásně bojovali. Po závodním incidentu jsem se ale přetočil a ostatní jezdci mě předjeli. Zahájil jsem stíhací jízdu, ale dostal jsem se pouze před dva jezdce. Takže šesté místo.

Druhá rozjížďka a skvělý start. Dostal jsem se na třetí místo a tak dojel i do cíle.

Třetí rozjížďka opět třetí místo.

Do semifinále mi to dalo druhou řadu. Od začátku se mě snažil jeden jezdec sundat. Což se mu nakonec podařilo a já se propadl o dvě místa. Alespoň na konci jízdy jsem si spravil chuť krásným a čistým soubojem s Jirkou Lasovským. Díky moc, Jirko, za takové jezdce! Dojel jsem čtvrtý.

Ve finále jsem stál až ve třetí řadě. Odstartoval jsem šestý a tak jsem byl i odmávnut.

Velká gratulace Ondrovi Hartychovi k vítězství a druhému místu absolutně, Petrovi Doležalovi k druhému místu a mistrovi ČR a Pepčovi ke třetímu místu absolutně. Já jsem v absolutním pořadí skončil na čtvrtém místě, ale těší mě, že jsem vyhrál kategorii JUNIOR.

Děkuji pořadatelům za uspořádání našeho posledního závodu. Mé velké poděkování patří všem, kteří mě podporovali, ať už na dálku nebo na závodech. Sezona byla náročná a dlouhá, ale už teď se těším na tu další.

 

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: