MASCOM CUP Humpolec


cara

První autokrosový závod v Humpolci, domácí trať a na startu dvacet kartů. Velkou radost mi udělala účast dalších bývalých "rejsinek" - Tomáš Svoboda a Tomáš Vejmola.

Tréninky se mi povedly a byl z toho třetí nejrychlejší čas, z čehož jsme byli všichni překvapeni, ale zároveň nadšeni.

První a druhá rozjížďka byla jako přes kopírák - Doležal, Hartych, Svoboda L.

V třetí rozjížďce jsem se nechal vybláznit v boji o druhé místo, udělal jsem chybu a dojel poslední.

Semifinálová první řada byla krásnou vzpomínkou na závodění v racer buggy - Vejmola, Svoboda T.  a Svoboda L. S Tomem Vejmolou jsme sváděli krásné a tvrdé souboje o první místo. Bohužel Tom musel odsoupit pro technickou závodu v předposledním kole a já si tak dojel pro první místo.

Finále a v první řadě se mnou Petr Doležal, Ondra Hartych a Michal Pihávek. Start nebyl nejlepší, odjížděl jsem na třetím místě, ale hned v prvním kole jsem si polepšil o jednu pozici. Tlačil jsme na Kloučka, jak jen to šlo, ale ten si vše mazácky pohlídal a nedal mi šanci na předjetí, dojel jsem tedy na stříbrné pozici. Měl jsem obrovskou radost. Jsem rád, že jsem ji mohl sdílet se všemi, kdo mě podporují a fandí.

Děkuji všem a hlavně rodině za krásný víkend, soupeřům za parádní souboje, organizátorům za skvěle připravenou trať, Natálce Švorcové za sobotní ranní rozcvičku, rosničkám, že se úplně přepočítaly a neděle byla nakonec téměř bez deště, fanouškům za atmosféru a fotografům za zachycení vzpomínek. Snad jsem na nikoho nezapomněl.

Další autokrosový závod na nás čeká již tento víkend v německém Matschenbergu.

Foto: Honzík Pilát, Tomáš Němec, David Jeřábek, Simona Svobodová

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: