MASCOM CUP Humpolec


cara

Po dlouhé zimní přestávce nadešel čas opět závodit. Humpolec vždy otvírá autokrosovou sezonu a letos tomu nebylo jinak. Sešlo se nás 23, což byla nejpočetnější kategorie. Do sezony jsme vyrazili s novou barevnou kombinací - fialovo žlutá.

Prvního tréninku jsem se obával. Přece jen jsem od října v kartu neseděl. Moje obavy byly zbytečné, zajel jsem druhý nejrychlejší čas.

V druhém tréninku jsem chtěl svůj čas ještě vylepšit, což se sice povedlo, ale v dalším kole jsem vjel do hlubokého a skončil v kotrmelcích. Naštěstí to odnesly pouze lamináty a můj palec, který jsem si narazil.

První rozjížďka: od startu až do cíle jsem jel na druhém místě

Druhá rozjížďka: vyhraná jízda stylem start cíl

Třetí rozjížďka: po strkanici v prvním kole jsem se přetočil a musel jsem zahájit stíhací jízdu. Nakonec jsem ji dokončil na šestém místě. Musím říct, že jsem si to předjíždění užil.

Semifinále: dojel jsem na druhém místě, což mi zajistilo první řadu do finále.

Finále: od startu jsem odjel třetí a tak jsem byl i v cíli odmávnut

Rád bych poděkoval všem, kteří nám nabídli pomoc po mé boudě a všem, kteří mě dali dohromady a také pořadatelům za uspořádání závodu.

Mé velké díky patří také všem za podporu, ať už na dálku nebo přimo na závodišti. Moc si toho vážím a doufám, že jsem Vás nezklamal. Já mám každopádně velkou radost, že se mi start do sezony povedl.

Už tento víkend nás čeká další závod a to v Nové Pace.

Zdravím a těším se na Vás: SVOBODA Airlines

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: