MASCOM CUP Dolní Bousov


cara

Dolní Bousov - jednodenní závod - 14 jezdců - 4 finálové jízdy. 

Vzhledem k tomu, jak se vyvíjí situace v absolutním pořadí, jsme se rozhodli závodu zúčastnit. Moje pětiletá absence byla znát. I když jsem se cítil v tréninku dobře, osmé místo bylo pro mě zklamáním. V rozjížďkách jsem si to vynahradil. Po jejich odjetí mi patřilo čtvrté místo a já jsem šel do finále z první řady.

A pak přišlo finále... Začalo pršet... Přesto došlo ke kropení trati a to dokonce ve stopě. Takže to pak byla jedna klouzačka. Své o tom vědí nejmenší rejsinky 160... Start se mi povedl, ale pak jsem se propadl na šesté místo. Nakonec jsem bojoval s Jirkou Márou o třetí místo. Bohužel se mi ho nepodařilo předjet. Kde by se to dalo, byly vyvěšeny žluté vlajky. Během finále totiž došlo ke dvěma boudám...!?!  Přesto jsem  za čtvrté místo šťastný. Zvlášť po dvou posledních nezdařených závodech.

Jenže pak se začaly dít věci. Vzhledem k nejasné signalizaci červenými vlajkami bylo finále po jeho odjetí zrušeno a počítají se výsledky po třetí rozjížďce. Některé jezdce toto rozhodnutí výrazně poškodilo, jiným pomohlo...

I přes skvělý výsledek jsme ze závodu odjížděli otráveni. Ani se mi nechce o tom více psát. Kdo tam byl, tak ví... 

Tento víkend mě čeká GRAND FINÁLE v driftech s mercedesem 190e a na autokrose se uvidíme v Sedlčanech ve dnech 1.- 2. října 2022.

 

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: