MASCOM CUP Nová Paka ME


cara

Na vložený závod do Nové Paky při Mistrovství Evropy se přijel "blejsknout" rekordní počet kartů a to v počtu 28 kousků...

Od prvního tréninku jsem si trať užíval. Čas jsem měl nakonec pátý nejlepší.

1. rozjížďka - výborný začátek, druhé místo v cíli

2. rozjížďka - tuto jízdu jsme zvládli odjet ještě v sobotu navečer. Bohužel pro mě skončila už v první zatáčce, kdy jsem po kontaktu šel přes střechu. Až do noci jsme na autě pracovali a v neděli ráno jsme měli auto v kupě a mohl jsem se připravit na další jízdu.

3. rozjížďka - start z posledního místa, tudíž z kopřiv... Start jsem měl parádní a už nahoře v zatáčce jsem byl sedmý. Nakonec se mi podařilo dojet na pátém místě.

Do semifinále mi to dalo první řadu, což mě mile překvapilo, avšak bez možnosti výběru. Od startu jsem odjížděl třetí. V průběhu jízdy jsem jednoho jezdce předjel a dojel druhý.

Finále opět z první řady a opět bez možnosti výběru místa a opět jsem od startu odjížděl jako třetí. Tentokrát jsem tak byl i odmávnut šachovnicovou vlajkou.

Měl jsem velkou radost a společně náš tým. Po sobotní boudě jsem nepředpokládal, že bych mohl být na bedně. O to víc jsem radši.

Díky moc všem za podporu a pořadatelům za skvělý závod.

A co nás čeká příště... opět rallycross v Sedlčanech a to už příští víkend... Tak se přijeďte podívat a fandit...

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: