MASCOM CUP Poříčí nad Sázavou


cara

Do Poříčí jsem se moc těšil, protože přijelo 24 kartů a to slibovalo krásnou podívanou.

Po tréninkách mi patřilo páté místo a s tím jsem byl docela spokojený.

V první rozjížďce jsem hned v prvním kole z kopce dolů odrazil pravou zadní pneumatiku a dojel jsem na předposledním místě. Ve druhé rozjížďce jsem si pěkně zapředjížděl, ale od druhého kola mi přestaly brzdit přední brzdy a na lepší než třetí místo mi to nedalo, i když to bylo o chlup. Ve třetí rozjížďce jsem dojel druhý. Celkem mi to vyšlo na osmé místo.

Naše semifinále bylo jezdecky hodně nabitý. Podařilo se mi hned předjet dva jezdce a pak jsem si krásně zazávodil s Petrem Doležalem - pro mě nejlepší jízda víkendu. Ještě jednou moc díky, Péťo!

No a přišlo finále... Super start, souboj s Petrem a Ondrou Hartychem. A pak opět odražená pravá zadní pneumatika z kopce dolů.. Tím zhasly všechny mé naděje na dobré umístění. Dokroužil jsem tedy na 13. místě. Bohužel za mnou skončil Petr Doležal, kterému se stalo to samé a přišel tak o možné vítězství. Snad už mám letos vybranou smůlu.

Ještě jednou gratuluji Ondrovi Hartychovi k prvnímu místu!

Děkujeme organizátorům za uspořádání závodu i za kulturní večerní vložku k oslavám 50. výročí trati Na Homolce.

Tento víkend si od autokrosu odpočinu, čekají mě závody v driftech v Panenském Týnci s mým BMW E46. Další autokrosový závod, kterého se zúčastníme, bude v Nové Pace a to 3. - 4. září 2022. Budu rád, když se tam potkáme!

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: