MASCOM CUP POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU

cara

Dvacet jedna jezdců přijelo do areálu Homolka v Poříčí nad Sázavou.

Trénink opět nic moc - 10. místo. To mi dalo druhou řadu v první rozjížďce. Tu jsem dokončil na pátém místě. Chtěl jsem na Matiju Rakovce něco zkusit, ale uvařil jsem brzdy a měl tak starosti sám se sebou. Druhou rozjížďku jsme odjeli až po sedmé hodině večer a já dojel 6. Těšil jsem se na ráno, ale kolize jezdců přede mnou mi nedovolila dokončit ani jedno kolo ve třetí rozjížďce. Celkově jsem po rozjížďkách skončil na 12. místě.

V semifinále se mi povedl start a já dojel na čtvrtém místě. Do finále jsem šel ze třetí řady. Po startu byla v první zatáčce pěkná mela, já jel chvíli po dvou kolech a nechybělo mnoho, abych hodil boudu. Nakonec jsem odjížděl předposlední. Trať byla strašně nalitá a podle toho to také vypadalo, samá kolize nebo přetočení. Závod byl velmi těžký, i přesto jsem si ho užil, zapředjížděl si i "zahodinařil".  Prostě to byl mazec. V cíli jsem byl odmáván jako devátý, ale po diskvalifikaci Davida Bendy beru body za 8. místo.

Děkujeme Romanovi Kalvodovi za sobotní večeři, kterou připravil pro všechny jezdce a jejich doprovod k příležitosti 10. výročí MASCOM CUP.

Také bych chtěl poděkovat všem za skvělé závody, organizaci a tak ... alespoň do začátku našeho finále... za to nalití dávám palec dolů.

Teď nás čeká měsíční pauza a uvidíme se v Přerově 23. - 25. srpna, kde kartcross jede při ME.