Do Přerova dorazilo 18 natěšených kartcrossařů. Auto jsme, po karambolu v Německu, zvládli opravit a připravit.

V tréninku jsem zajel čtvrtý nejrychlejší čas.

1. rozjížďka - první místo

2. rozjížďka - druhé místo

3. rozjížďka - v první řadě jsem měl Viktora Vítka, kterému se podařil start a já jsem odjížděl za ním. Na Mamutu jsem ho chtěl "přeskočit", tak jsem  podržel plný plyn a letěl jsem. Naštěstí auto skončilo zpátky na kolech, ale já jsem měl pocit, že jsem se podruhý narodil. Bohužel tato blbost mě stála rozjížďku. Po dopadu jsem odrazil pneumatiku, nabalilo se mi kolo hlínou a raději jsem odstoupil.

Semifinále jsem po parádních soubojích s Pepčou Švorcem vyhrál.

Finále byla radost. Stál jsem v první lajně s Petrem Doležalem, Pepčou Švorcem a Viktorem Vítkem. Opět vzpomínka na racer buggy. Jen Péťa nám kazil věkový průměr. Start se mi povedl parádně. Za mnou se to mlelo, měnily se pozice. Nakonec se za mě pověsil Petr Doležal. Myslel jsem, že první místo před ním uhájím, ale je to mazák. Počkal si až udělam chybu a byl tam. Druhé místo mě ale také těší a měl jsem velkou radost, což je určitě vidět z fotek. Třetí skončil Ondra Hartych. Takže Humpolec přes kopírák...

Chtěl bych věnovat kus mého stříbrného věnce i novému parťákovi Danovi Dubovi, který mi pomáhá při přípravě kárta doma a také Michalovi Krejcarovi, který nám "mechanikoval" na závodech. Díky, kluci!

Přerov se vydařil po všech stránkách. Neskutečně jsem si to užil, ať už na trati nebo v depu. Děkuju všem mým soupeřům a zároveň kamarádům, se kterými jsem se na trati potkal a se kterými jsme si nedali nic zadarmo a přesto jsme se ctí ustáli všechny souboje. Myslím, že i diváci si přišli na své.

Další závod nás čeká v Sedlčanech, kde se jede rallycross a to v termínu 11. - 12. června 2022. Tak se přijeďte podívat a fandit!