MASCOM CUP Sedlčany

cara

Předposlední bodovaný závod v rámci MASCOM CUPu se jel v Sedlčanech, kam dorazilo 22 kartů.

1. trénink - ten se mi moc nepovedl, až 6. místo

2. trénink - ten byl už o něco lepší, byl jsem nejrychlejší. A celkově mi to dalo druhé místo.

1. rozjížďka - 2. místo

2. rozjížďka - pro změnu druhé místo

3. rozjížďka - po mých chybách jsem dojel předposlední

Po odjetých rozjížďkách mi patřilo páté místo a tedy první řadu do semifinále.

Semifinále se mi povedlo. Od startu jsem odjížděl na druhém místě. Ve druhém kole jsem se dostal do vedení a do cíle jsem dojel s náskokem 4,5 vteřiny.

Moc jsem se těšil na finále, protože jsem nastupoval z pole position. Bohužel finále pro mě víceméně skončilo hned v první zatáčce, kde jsem se v hromadné kolizi přetočil. Další dva soupeři do mě nabourali a díky tomu se mi ohnula přední těhlice. I přesto jsem zahájil stíhací jízdu. Bohužel defekt zadní pneumatiky mi neumožnil skončit na lepším než 13.místě.

Letošní sedlčanská smůla nebyla ani tentokrát prolomena. I přesto bych chtěl poděkovat pořadatelům za PERFEKTNĚ připravenou trať.

Už příští sobotu se uvidíme v Humpolci na Setkání mistrů. Jedná se o nebodovaný závod a pro autokrosaře v podstatě loučení se sezonou. Ale piloti kartů musí být ještě v pohotovosti, protože nás čeká poslední závod v rakouském Hollabrunnu a to o týden později.