MASCOM CUP Sedlčany

cara

Pro kartcrossaře začala sezona o 14 dní dříve a to v Sedlčanech při školení jezdců racer buggy. Na první závod nás přijelo 20.

V sobotu nás čekaly jen přejímky a volný trénink a vše podstatné se odehrálo v neděli.

V tréninkách jsem zajel nejrychlejší čas a tím byl dán výborný základ pro další vývoj závodu.

1. rozjížďka - z prvního místa jsem udělal hodiny pro diváky a dojel druhý

2. rozjížďka - tentokrát jsem už nic nevymýšlel a jízdu vyhrál

3. rozjížďka - jako přes kopírák

Po odjetých rozjížďkách mi patřilo 1. místo. Semifinále jsem také vyhrál a do finále jsem šel z pole position.

Start mi moc nevyšel, ale na skoku jsem šel na druhé místo a hned v dalším kole jsem se dostal na místo první, které jsem si udržel až do cíle. Lepší začátek sezony ani nemohl být. Měl jsem obrovskou radost... i z toho, že na druhém místě dojel Tomík Svoboda. Byla to naše první společná bedna.

Děkujeme pořadatelům za skvěle připravenou trať a možnost takto zahájit sezonu.

Také bych chtěl poděkovat mému týmu za podporu a přípravu a také fanouškům, ať už na závodišti nebo doma.

Toto vítězství bych chtěl věnovat mému taťkovi, který letos oslavil kulaté narozeniny a které jsme s kartcrossovou partou v Sedlčanech řádně zapili. Díky za vše, tati!

No a teď bych Vás chtěl pozvat 27. - 28. dubna do Humpolce, kde se jede první republikový závod. Tak přijeďte fandit, budeme se na Vás těšit.