MASCOM CUP SEDLČANY AX

cara

Do Sedlčan bylo přihlášeno dvacet kartů. Postavení do rozjížděk a semifinále bylo tedy 3-2-3-2. Finále už se pak jelo po "kartcrossovsku" 4-3-4-3.

Trénink - 6. místo, konečně jsem trochu zatahal...

1. rozjížďka - 3. místo

2. rozjížďka - 3. místo

3. rozjížďka - 3. místo. Škoda zastavené jízdy, povedl se mi start a odjížděl jsem první. Ale i tak spokojenost.

Po rozjížďkách mi patřilo 5. místo. Ve svém semifinále jsem dojel jako čtvrtý. To mi do finále dalo třetí řadu.

Ve finále nás už jelo čtrnáct, tak to byla po startu trošku strkanice. Nakonec se ustálil vláček D. Benda, já, J. Havelka a L. Vohnout. Zkoušel jsem na Davida něco vymyslet, ale zároveň jsem si musel hlídat záda, protože tam to na mě zkoušel ze všech stran Jirka Havelka. Bylo to  docela náročný. Závod byl předčasně ukončen o dvě kola dříve kvůli boudě. Byl jsem tedy klasifikovaný na 8. místě.

Mé speciální poděkování patří Mistru Davidu Bendovi za to, jak na mě a Mikiho Novýho dohlíží... hlídá nám večerku, stará se o náš stravovací i pitný režim a tak...  Ale hlavně za to, že jsem si s ním skvěle zazávodil. Takže díky, kamaráde!

Také děkuji všem fanouškům a rodině za podporu... a také organizátorům - vše šlapalo jako hodinky.

Další závod nás čeká již tento týden v Humpolci, kde se jede tradiční Setkání mistrů.