MASCOM CUP Sedlčany AX


cara

Na poslední bodovaný závod do Sedlčan přijelo 22 kartů.

Tréninky opět nic moc - 10. čas.

Rozjíďkama jsem se protrápil kvůli nepovedeným startům. I když teda druhou rozjížďku jsem si užil. Po "divočině" v první zatáčce, kdy jsem z ní odjížděl jako poslední, jsem si nakonec pěkně zapředjížděl a dojel na pátém místě.

V semifinále se nic zajímavého nestalo. Snad jen to, že jsem postoupil do finále.

A přišlo finále ze třetí řady...

První pokus ze tří: start na nic. Během prvního kola jsem předjel pár jezdců. Bohužel byly vyvěšeny červené vlajky a závod byl přerušen.

Druhý pokus: opět start na nic. Tentokrát byla bouda hned před prvním vracákem a závod byl opět přerušen.

Třetí a poslední pokus: o startu už ani nemluvím. Pepa Švorc, Michal Pichávek, Phillp Leonhardtsberger a já jsme vytvořili vláček, do kterého se poté zapojil David Benda (defekt pneumatiky) a vzájemně jsme se předjížděli a neustále to jeden na druhého zkoušeli. Byly to krásné souboje,  kolo na kolo, bok na bok... Opravdu jsem si to užil. A pro diváky, dle odezvy, to byla skvělá podívaná. Cílem jsem nakonec projel jako osmý.

Velká gratulace vítězům. Pořadatelům děkujeme za uspořádání závodu. Díky všem jezdcům, se kterými jsem se na trati v Sedlčanské kotlině potkal. Byl to mazec.

Příští rok na svém kartu povezu číslo šest, tak jsem skončil v celkovém umístění sezony.

Příští týden nás ještě čeká Setkání mistrů v Humpolci a tím bude kartcrossová sezona u konce. Tak doufám, že se na nás přijedete podívat a fandit! 

 foto: Honzík Pilát, fotografům RSK trade, MK foto, Milan Svoboda, Kamil Klouda, Štěpánka Kloudová

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: