MASCOM CUP SEDLČANY RX


cara

V Sedlčanské kotlině se nás na rallycrossové trati sešlo 22.

Tréninky opět zklamání, naměřil jsem až 14. čas. V první rozjížďce jsem dojel na druhém místě, kdy jsem se dokázal vyhnout kolizi jezdců přede mnou. Ve druhé jsem skončil čtvrtý. Třetí rozjížďka se jela v neděli na mokru, protože nám od rána pršelo. Parádně jsem trefil start a odjížděl jsem jako první. Zrcátka jsem měl plná Vaška Caise, který čekal na mou chybu. Tu jsem nakonec v posledním kole udělal a on mě předjel. Byl to ale skvělý pocit jezdit první. Celkově mi po rozjížďkách patřilo 3. místo.

V semifinále jsem dlouho jezdil na třetím místě, ale v předposledním kole mě  předjel Sláva Ducháček. I tak ale bylo finále naše. To jsem byl moc rád.

Do finále jsem nastupoval z druhé řady. Start se mi povedl a vypadalo to, že odjedu jako třetí, ale byl jsem vyvezen do hlubokého. Pár jezdců mě předjelo a já odjížděl jako šestý. Zařadil jsem se za Davida Bendu, ten ale zaujal defenzivní stopu a nebylo možné ho předjet. Zkoušel jsem na něj něco vymyslet, ale musel jsem si hlídat záda, protože hned za mnou jel Adam Kotaška a Vašek Cais. Cílem jsem tedy projel na šestém místě.

Závody v Sedlčanech jsem si moc užil. Byl jsem strašně unavený, ale šťastný. Měl jsem radost z toho, jak se mi podařilo zajet, i z toho, že jsme na kartu nemuseli nic opravovat, stačilo jen čistit a dolévat benzín.

Chci poděkovat všem, kdo se podíleli na organizaci závodu. I všem, kdo mi fandí a podporují. Moc si toho vážím.

Další závod nás čeká již tento víkend v Poříčí nad Sázavou.

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: