MASCOM CUP Sedlčany RX


cara

Další rallycrossový závod nás čekal v Sedlčanech. Sešlo se nás 15 kartů. 

Tréninky jsem započal v loňském stylu, tedy nic moc. Hned v prvním tréninku, v prvním kole a v první zatáčce jsem se přetočil a jen díky duchapřítomnosti Davídka Bendy to vypadalo jen, že jsme se zastavili na kus řeči (alespoň dle fotek). Nakonec jsem zajel pátý nejrychlejší čas.

1. rozjížďka - 2. místo

2. rozjížďka - 4. místo

3. rozjížďka - 2. místo

Po rozjížďkách mi patřilo třetí místo. A tak jsem šel i do finále, protože semifinále jsme nejeli.

Po startu jsem odjížděl jako čtvrtý. Ve druhém kole jsem se dostal na třetí místo a zahájil předjížděcí manévry na Benji Reisse. Zkoušel jsem to na něj, co to šlo, ale hlídal si každou volnou skulinku. Já si zas musel dávat pozor na Matiju Rakovce za sebou. No byl to mazec a beru třetí místo. Byl to skvělý závod, adrenalin a vše, co k tomu patří.

Sedlčanská kotlina, ať už autokrosová nebo rallycrossová, patří mezi mé oblíbené. Moc rád sem jezdím. Organizace a vše okolo je zde vždy na jedničku. Tentokrát mám ale jednu velkou prosbu za nás kartcrossaře. Čekat na start finále šest hodin bylo opravdu dlouhé a vyčerpávající. Pokud by šel vymyslet jiný systém či to namyslet jinak, bylo by to skvělý. Předem díky.

Teď nás čeká dloooouhá přestávka. Další závod by se měl jet opět v Sedlčanech a opět rallycross první týden v srpnu, přesněji 6. - 7. srpna 2022. Budeme se na Vás všichni těšit, bude opět nač se dívat, tak přijeďte!

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: