MASCOM CUP Sedlčany RX2

cara

Další závod v Sedlčanech na rallycrossové trati a na startu 17 kartů.

S tréninkem jsem byl spokojený, třetí nejlepší čas.

1. rozjížďka - od startu jsem jezdil druhý. Na Střelnici jsem se, bohužel, v prachu přetočil. Naštěstí jsem situaci zvládl, ale přišel jsem o dvě pozice.

2. rozjížďka - a start z druhé řady. V prvním kole jsem předjel dva jezdce a cílem projel jako druhý.

3. rozjížďka - jela se na mokru (v neděli ráno nám trošku sprchlo). Start parádní, odjel jsem jako první. Bohužel jsme ráno udělali chybu ve výběru pneumatik a auto mi celou rozjížďku nezatáčelo. I tak jsem ale zvládl dojet na druhém místě.

Semifinále se mi podařilo vyhrát stylem start - cíl.

O to víc jsem se těšil na finálovou jízdu... Ta však pro mě skončila již ve druhém kole, kdy jsem po zbytečném kontaktu skončil v bariéře z gum. Na zbytek finále jsem se koukal z meze.

Pořadatelům se závod opět podařilo skvěle připravit. Překvapili nás vloženým závodem kol a koloběžek - to byla sranda. Největší účast byla "jako vždy" ta kartcrossová.

A co nás čeká příště? Poříčí nad Sázavou a to 12. - 13. srpna. Finálové jízdy bude sice přenášet televize, ale přece jen není nad osobní účast na takovém závodě... Přijeďte nasát tu autokrosovou atmosféru a fandit a užít si léto a závodní víkend a třeba přijít na pokec... Všichni se na Vás těšíme!