SETKÁNÍ MISTRŮ HUMPOLEC, MEMORIÁL PAVLA URBANA


cara

Humpolec - domácí trať, poslední závod, přihlášeno 13 kartů. Závod se jel na jeden trénink, tři rozjížďky a finále.

S tréninkem jsem spokojený nebyl - až 6. čas.

1. rozjížďka - udržel jsem si své šesté místo

2. rozjíždka - boj s Davidem Bendou a Mikim Novým. V posledním kole kámen trefil chladič a chladící kapalina vystříkla do motorového prostoru. Do cíle jsem stačil dojet na sedmém místě. Nastal boj s časem. Taťka s Kamilem odjeli do Pelhřimova vyndat chladič ze starého karta. Mezitim mi kluci pomohli vyndat ten děravý. Díky za pomoc, kluci - Ondra Hartych, Miki Nový a mechanici od Mikiho. Vše se jen tak tak stihlo a do třetí rozjížďky jsem nastoupil.

3. rozjížďka pro mě skončila hned v první zatáčce, kdy mi kompletně zhaslo auto. Zbytek jízdy jsem koukal na kluky z meze a přemýšlel, co s autem může být. Díky Alešovi - bráchovi na telefonu - se nám podařilo závadu najít a já mohl do finále nastoupit.

Do finále jsem šel z druhé řady jako poslední. Start se mi povedl a já odjížděl jako pátý. V první pravé zatáčce po kopci nahoru se mi podařilo dva jezdce předjet a do druhého kola jsem najížděl na třetí pozici. Nebylo vůbec lehké si místo ubránit, protože na mě stále dotíral Pepča Švorc. Nakonec se mi to podařilo a já mohl oslavit druhou letošní bednu. Měl jsem opět obrovskou radost. Konečně se mi to podařilo na domácí trati.

Klobouk dolů před organizátory a pořadateli závodu za skvěle upravenou trať a za večerní párty. Fakt jsme si to užili, byla to parádní tečka za sezonou.

Nemalý podíl na mém úspěchu mají všichni, kdo mi pomohli, buď přímo v depu nebo po telefonu. Také chci tímto poděkovat Martinovi Čepkovi za vyřešení problému s mými špatnými starty. Ještě jednou moc děkuju!

Nesmím také zapomenout na mojí rodinu, přítelkyni Štěpánku a na ty, kteří mi fandí nejen na trati, ale i na dálku. Moc si té podpory vážím!

Zhodnocení sezony 2021 mám v plánu sepsat po Slavnostním vyhlášení MASCOM CUPU.

super foto: Honzík Pilát, MK foto Michal Krch, Foto Zuzka Rallye, Štěpánka Kloudová

 

 

 

 

 

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: