VYHLÁŠENÍ MASCOM CUP 2019


cara

Minulou sobotu se konalo v hotelu Ve Mlejně v Městečku vyhlášení Mascom cup 2019. Sešli jsme se v hojném počtu. Letos je to 10 let, co se kartcross objevil na autokrossové a rallycrossové scéně. Vyhlášení bylo tedy i rekapitulací tohoto výročí a opravdu bylo moc zajímavé.

Sezonu 2019 hodnotím jako úspěšnou. Můj cíl byl dostat se do TOP 10, což se mi podařilo - skončil jsem 9. Příští rok povezu tedy na svém kartu číslo devět.

V juniorech jsem byl nejlepší a z Městečka si odvážím pohár za 1. místo. Miki Nový skončil jako třetí a tímto bereme naši misi 2019 za splněnou... Chtěli jsme stát na jednom pódiu pěkně pospolu, tak jsme si to splnili alespoň teď. Příští rok budeme o to víc tahat, aby se nám to podařilo i v některém závodě. A úplně nejlepší bude, když nás tam doprovodí i náš vychovatel "Mistr Benda"... Tomu moc gratulujeme ještě jednou k výhře podvozku kartcross.

Romanovi Kalvodovi děkujeme nejen za letošní sezonu... přejeme mu hlavně zdraví a do další desetiletky pevného nerva...

A nám všem přeju krátkou zimu a budu se těšit až se opět potkáme na trati při krásných soubojích nebo v depu při družném hovoru či pohárku vína.

MĚJTE SE VŠICHNI CO MOŽNÁ NEJLÍP  A  AHOJ V ROCE 2020!

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: