CDS Panenský Týnec DRIFT + GYMKHANA


cara
Minulý víkend se drifteři sešli v Panenském Týnci. Jak jsem avizoval, měl jsem jet gymkhanu s kartem ve skupině OPEN. Bohužel jsme po přerovském závodě objevili technický problém, který se nám nepodařilo do závodu odstranit. Proto jsem jel s naším BMW a chybu jsem rozhodně neudělal.
 
Sobota patřila driftům. Trať se mi moc líbila a trénování bylo taky dost. V první závodní jízdě jsem chtěl jet na jistotu a zajet si nějaké body, ale udělal jsem chybu a dostal 0 bodů. V druhé jízdě jsem jel opatrně a zajel si pěkných 57 bodů. Nakonec mi to stačilo na 5. místo.
 
V neděli byla na pořadu dne gymkhana, od rána pršelo. Na druhý trénink trať oschla. Trať byla technická a moc pěkná. V první jízdě jsem zajel docela hezký čas, ale trefil jsem kuželku, takže jsem dostal penalizaci 5 sekund. Druhou jízdu jsem se pokusil zajet co nejrychlejší čas, ale v půlce jízdy mi odešly pneumatiky a já se přetočil. Držel jsme se na třetím místě, ale pak mě bohužel přeskočil Petr Matušík, který zajel 3. nejrychlejší čas. Nebýt té penalizace, skončil jsem druhý. Ale na kdyby se nehraje a já nakonec bral čtvrtou příčku. Každopádně velká gratulace všem soupeřům.
 
Víkend jsem si užil a chtěl bych moc poděkovat Písimu, Honzovi a Martinovi, že se o mě postarali a dovezli mě na závody. ???? Myšlenka kart a gymkhana stále žije a snad se mi ji podaří uskutečnit příště.
 
Už tento víkend se uvidíme v Sedlčanech na rallycrossové trati v rámci seriálu MASCOM CUP.
 
 
 
 
 
 
 
 

 Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: