CDS Sosnová


cara

Tréninky jsme zahájili už v pátek, protože se závodů zúčastnily všechny kategorie (street (+), semi-pro a pro)

Trať se nám svým charakterem velice líbila a proto nás mrzelo, že jsme neobjeli moc kol. Z Lukiho treninkových výkonů to vypadalo, že už mu chybí kartcrossové závodění, protože jezdil i agrodrift. I Aleš si udělal pár výletů mimo trať. V rámci seriálu CDS se totiž jedná o jednu z technicky nejnáročnějších tratí.

Navzdory předpovědi vyšlo i v sobotu krásné počasí. Do závodu nastoupil jako první Luki. Ten si v první jízdě vyjel krásných 24 bodů, ale cítil prostor pro zlepšení. Aleš také neodjel špatnou jízdu, ale kvůli dvoum malým srovnáním odjel s nulou. Ve druhé jízdě se Lukimu podařily napravit malé chyby, které udělal v první jízdě, a tak si svým výkonem vyjel krásných 65 bodů a konečné čtvrté místo. Aleš svou druhou jízdu ohodnotil slovy: “Jel jsem hůř než v prvním tréninku.” Vyjel totiž mimo trať a tím pádem si na své první body bude muset ještě chvilku počkat.

Tím pro nás závody v Sosnové skončily a těšili jsme se na nedělní jízdy (semi) profíků.Ti nám svými skvělými výkony ukázali, jak se to má dělat. Sosnovou si určitě nenecháme ujít ani příští rok, super zážitek!!!

DĚKUJEME

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: