GRAND FINAL Panenský Týnec GYMKHANA


cara

Poslední závod sezony se jel v Panenském Týnci. Byl to můj druhý závod v nejsilnější kategorii PRO. Organizátor závodu si pro nás připravil atraktivní večerní finálové jízdy. Za tmy jsem závodil poprvé a i když jsem nevěděl, co mě čeká, moc jsem se na to těšil.

Už hned od tréninku se mi trať líbila a myslím, že jsme si sedli. Jediné čeho jsem se obával, byly jízdy za tmy, protože u tratě byly plameny, světla a myslel jsem si, že mě to bude oslňovat. Naštěstí tomu tak nebylo a už v první závodní jízdě se mi jelo moc hezky. Bohužel jsem se srovnal a dostal jsem 5 vteřin penalizaci. Před druhou závodní jízdou jsem si řekl, že to risknu a prostě to tam dám. No a ono se to podařilo. Tento čas mi stačil na krásné třetí místo. Což bylo překvapení nejen pro mě... Každopádně to byla neskutečná show a  úžasná tečka za letošní sezonou Gymkhany.

Chtěl bych poděkovat pořadatelům, že pro nás tyto závody stále organizují a tento závod se jim povedl na výbornou. Také díky za tu naši partu bláznů, se kterýma jezdíme na závody. Tak ahoj v roce 2024!

Ale pro mě motoristická sezona nekončí, protože mě čekají ještě dva závody v autokrose. A ten nejbližší se jede příští víkend v Sedlčanech. Zatím je přihlášeno 21 kartů, takže to bude určitě pěkná podívaná. Tak přijeďte fandit! Těšíme se všichni na Vás!

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: