III. GMS Albrechtický kopec - II. MEMORIÁL JIŘÍHO LOSE


cara

Po dlouhé odmlce jsem se zúčastnil dalšího podniku MČR - Albrechtického závodu do vrchu, na který mám z minulosti spoustu krásných vzpomínek.

V sobotním závodě si s námi v první jízdě zahrávalo počasí. Nejdříve pršelo, pak přestalo a pak zase začalo. Týmy, které jedou na celkové pořadí MČR, začaly taktizovat s pneumatikami. My jsme se společně s mým mechanikem Jirkou Hartychem rozhodli nepřezouvat a vyrazili jsme na kopec na mokrých. Těsně před startem začalo znovu pršet, moje jízda byla na polomokré trati a výsledkem bylo 1. místo absolutně. Ve druhé jízdě trať oschla a mě se podařilo celkově udržet alespoň první místo ve třídě - E2-SS-1400. V absolutním pořadí jsem skončil šestý, což je krásný výsledek.

Nedělní závod se jel za suchého počasí a všechny tři závodní jízdy jsem si náramně užil a stále zlepšoval svůj čas. Druhé místo ve třídě a deváté místo absolutně je pro mě velkým uspokojením a byl jsem rád, že jsem mohl po dlouhé době vyhnat "myši z výfuku" mého BRC CM05.

Děkuji Jirkovi za vydatnou podporu a pomoc. Také díky všem kamarádům a známým, se kterými jsem se mohl opět potkat a klukům Stránským za skvělé fotky.

 

Máte dotaz? Napište nám...

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
Telefon: